Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   440     Fördelning män/kvinnor:   89%/11%
Totalt antal starter: 1923 Antal spelade starter: 1923
 
 

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Västmanlandstouren just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Agneta Aldén
BK Stjärnan
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Alexander Engström
Volvo FK
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Alexander Hammarberg
Uppsala BC 90
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Alexander Ridderström
Västerås SK BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Alexander Thörne Gruvell
BK Force
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Alf Andersson
BK Joar
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Alf Enström
BK Norden
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 11 mars 14:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Allan Jonsson
BK Kasi
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Amanda Andersson
BS Friska Viljor
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Amanda Lindqvist
BK Stjärnan
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Anders Bergstrand
Team Sollentuna
Bellevue Söndagen den 11 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Anders Ericsson
BK Norden
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Anders Ericsson
BK Fermé
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Anders Erikhans
BK Granen
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Anders Fridell
IKW/Köping BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Anders Hallström
BK Trix
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Anders Holm
Team Sollentuna
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Anders Norrvik
Sundbybergs IK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Anders Wåhlstedt
BK Nobel
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Anders Öhman
Bokaj 76
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 10:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Anderz Wetterström
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Andreas Gustavsson
BK Loket
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Andreas Högberg
IKW/Köping BK
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Andreas Jakobsen
BK Mas (n)
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Andreas Kallträsk
BK Fermé
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Andreas Lindström
IKW/Köping BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Ann Lindh
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Ann-Christine Andersson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Anna Ljungsten
BK Atom
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Annika Halvarsson
BK Agda
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Anton Dumke
IKW/Köping BK
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Anton Gehlin
AIK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Barbro Nyholm
Fagersta Pensionärsbowlare förening (h)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Bengt Bäcklund
BK Taifun
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Bengt Malmkvist
IKW/Köping BK
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Bengt Olsson
Delta 72
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Bengt-Göran Lövgren
Sandvikens AIK BK
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Bereket Kelemeworki
Volvo FK
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING (R)
Bernt Olsson
Volvo FK
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Björn Forsén
BK Nobel
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Björn Lundkvist
BK Ax
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Björn Särnblom
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Björn Thorén
Domnarvets BS
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Björn Viktorsson
BwK Ankaret
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Bo Furu
BK Fermé
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30 (R)
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Bo Jansson
Ludvika BK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Bo Lindh
BC Pegasus
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Bosse Cederberg
BK Fermé
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Börje Ericsson
Rigel BK/BENAB
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Calle Johansson
BK Skinnsberg
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Carl Fröde
Täby BwK
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Christer Byström
Fyrishof BK
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Christer Eklund
BK Amiki
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Christer Hörngren
BK Amiki
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00 (R)
Christer Jarefalk
BK Fermé
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Christer Norin
Sollentuna BwK
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00 (R)
Köping 2011-2012 Fredagen den 6 april 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren SISTA Semifinalen Lördagen den 9 juni 17:30
Christer Plahn
Bålsta BC
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Christer Rylander
Varta BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Christian Särner
BK Raa
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Christian Thorén
BK Ax
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00 (R)
Christoffer Landin
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Christopher Lüttke
BK Kaskad
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Fredagen den 6 april 11:00 KONTANT BETALNING
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Claes Wolffelt
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Conny Larsson
BK Xet
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Curt Blixt
PBK Strike
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Curt Eriksson
Gävle KK
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Dagny Holmroos
Märsta BK
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Dan Grönstrand
IFK Sala
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Dan Ronström
BS 23
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Daniel Grahn
LBK Hudik
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Daniel Hellsten
Uppsala BC 90
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Daniel Johansson
Ludvika BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Daniel Jones
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Daniel Larsson
Fredrikshof IF BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Daniel Norevik
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Daniel Strömberg
Sundbybergs IK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Daniel Sundberg
Örta IF (n)
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Daniel Sveholm
BK Ax
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Daniel Wigren
BK Origo
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
David Alriksson
IFK Sala
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
David Rendius
BK Glam
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
David Runefelt
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Dennis Brantestig
Västerås SK BK
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00 (R)
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Dennis Eklund
Stureby BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Dennis Falk
Matteus-Pojkarna BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Dennis Hellbergh
BK Skinnarna
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Dennis Nilsebo
BK Norden
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00 (R)
Didrick André
SS Bowlaren
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eddie Sohlström
BK Plus
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Emelie Gustafsson
BK Fermé
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Emelie Holmström
BwK Ankaret
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Emil Ronström
BS 23
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Eric Sjöberg
Wåxnäs BC
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Erik Andersin
Stureby BK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Sala 2011-12 Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Måndagen den 4 juni 15:00 KONTANT BETALNING! (R)
Erik Bäckström
BK Granen
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Erik Magnusson
Sandvikens IF
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Erik Rebernik
BK Atom
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Esa Forsman
BK Norden
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Eva Renvall
BK Fermé
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Evelina Andersin
B-K Eva
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Filip Larsson
IKW/Köping BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Filip Thelander
Sundbybergs IK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Filip Wilhelmsson
BK Kaskad
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Aros Fun House Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Frans Schulze
BC Pegasus
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Fred Adolfsson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Freddie Svedberg
IFK Sala
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00
Fredrik Samuelsson
BK Triss
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00 (R)
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Fredagen den 6 april 11:00 KONTANT BETALNING
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Frida Adolfsson
BK Stjärnan
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Gunilla Andersson
BK Joar
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Göran Jansson
Volvo FK
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Göran Nygren
BK Skinnsberg
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Göran Pettersson
BK Frisk
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Göran Skog
BK Raa
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Göran Utter
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Måndagen den 30 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Göran Westin
BC Cobbers
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Hans Andersson
Delta 72
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Hans Andersson
IFK Sala
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Hans Arnöman
BK 66
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30 (R)
Hans Bergfors
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Hans Fredén
Hammarby IF BF
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Hans Lagerqvist
Hammarby IF BF
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Hans Larsson
Siljan BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Hans Lüttke
BK Triss
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Fredagen den 6 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 16:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Hans Modh
BK Raa
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Hans O Andersson
BK Xet
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Henrik Hedman
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Henrik Sjöberg
Sandvikens AIK BK
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Henrik Wahlström
BK Joar
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Henrik Östergaard
BK Triss
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 15:00
Håkan Messing
BK Scheele
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Håkan Thurmander
BK Trol
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Ian Robinson
AIK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Bellevue Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Fagersta Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 17:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Ili Ielo
BK Atom
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Ingemar Lans
IFK Sala
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Ingvar Sjögren
BK Ax
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Jacob Andersson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Jacob Holmström
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Jakob Mylläri
Västerås SK BK
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
James Blomgren
Team Alingsås BC
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Jan Elgeryd
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Jan Eriksson
IFK Sala
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00
Jan Frisell
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Jan Hedström
BK Frisk
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Jan Landin
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Köping 2011-2012 Måndagen den 7 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Jan Ring
BK Norden
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Jan Söderkvist
BK Granen
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Jan Ågren
Mini Arccus Club
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Jan-Erik Neiderstam
Volvo FK
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Janina Lindberg
BK Merci
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30 (R)
Jarmo Tähjä
BK Triss
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30 (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Jens Millgård
Gävle KK
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Jerry Kronlund
BK Plus
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Jesper Gren
Stureby BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00 (R)
Jessica Lindqvist
Sandvikens AIK BK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Jessica Park
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Jessica Svensson
BK Biet-Finesse 95
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Jimmy Krell
Team Enköping BK
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Jimmy Svedlund
BK Runan
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Joachim Christensen
Åkeshovs BK
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Joachim Hellström
BC Pegasus
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Joachim Löfgren
BK High Five (n)
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Joachim Sandberg
BK Norden
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30 (R)
Joakim West
Team Alingsås BC
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Joen Finn
BK Triss
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 16:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Johan Andersson
IFK Sala
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 11 mars 14:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Johan Larsson
Åkeshovs BK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Johan Segelström
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Johan Sjölund
SS Bowlaren
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Johan Wallenbert
Sundbybergs IK
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Johan Österholm
Stureby BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Johnny Gustavsson
Ten-Pin Club
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 15:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Jonas Thorzén
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Jonathan Andersson
King Cobra BK Lindesberg
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Jonathan Eriksson
BK Granen
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Jonathan Eriksson
BK Norden
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Joni Sainmaa
Bålsta BC
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Jouko Kuusisto
BK Trix
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Jörgen Eriksson
BK Solid
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Kaiza Hammarström
BK Skinnsberg
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Karin Westermark
Fagersta Pensionärsbowlare förening (h)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Karl Pettersson
BK Norden
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Karl-Gösta Borlund
BK Norden
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00 (R)
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Katarina Renvall
BK Fermé
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Kenneth Nordberg
BK Scheele
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Kent Boström
BK Trix
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Kent Lindström
IKW/Köping BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Kent Sandberg
BK Triss
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Kent Wenström
BK Ene (n)
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Kim Grape
BK Biet-Finesse 95
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Kim Jonasson
Stureby BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Kim Malmström
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Kim Nordin
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00 (R)
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Kimmo Karppinen
BK Fux (n)
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Kjell Isaksson
BK Ax
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Måndagen den 4 juni 15:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Kjell Mossberg
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Kjell Sjögren
BK Triss
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00 (R)
Kjell Viklund
BK 66
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Klas Thunberg
BK Nobel
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Krister Jansson
BK Taifun
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Kristina Johansson
Sandvikens AIK BK
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Kristoffer Granath
Fredrikshof IF BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Lars Areteg
BK Fight
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Lars Bleckert
Västerås SK BK
Fagersta Måndagen den 30 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Lars Djusberg
BK 66
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Lars Lindbäck
BK Kaskad
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Lars Henry Persson
BK Loket
Bellevue Söndagen den 11 december 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Lars Åke Bylund
BK Triss
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 11 mars 14:00 (R)
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Lars-Åke Nilsson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Lasse Andersson
Sandvikens AIK BK
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00 (R)
Leif Göthberg
BK Nobel
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Leif Mörkfors
Rigel BK/BENAB
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Leif Widén
BK Skinnsberg
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Lena Sulkanen
B-K Eva
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Lennart Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Lennart Nyman
LC 17 BK Kristinehamn
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Lina Elfström
Sundbybergs IK
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Linda Jansson
Ludvika BK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Lotta Svensson
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Lovisa Nylund
Sigma BK
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Lucas Widnemark
BK Norden
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Magnus Lindblom
IFK Sala
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Magnus Lindkvist
Ludvika BK
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Köping 2011-2012 Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Magnus Lütz
BK Runan
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Magnus Pettersson
Ludvika BK
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Magnus Söderqvist
IFK Sala
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00
Malin Svensson
AIK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Marcus Eriksson
IFK Sala
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Maria Bertilsson
BK Fermé
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Markku Mustonen
IKW/Köping BK
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Martin Ek
Hammarby IF BF
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00
Martin Sjödin
SK Nova
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Martin Vasell
Västerås SK BK
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Måndagen den 30 januari 19:00
Martin Wallin
BK Ax
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Mathias Andersson
Täby BwK
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Mathias Johansson
Ludvika BK
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Mathias Sollenhag
BwK Ankaret
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Mathilda Lotvonen
BK Merci
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Mats Ahlgren
Västerås SK BK
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30 (R)
Fagersta Måndagen den 30 januari 19:00
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Mats Eriksson
BK Solid
Bellevue Söndagen den 11 december 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Mattias Lindblom
BS Almen
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Mattias Persson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Mattias Pettersson
BK Force
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Max Ornered
Stureby BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Micaela Halvarsson
IFK Sala
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Michael Andersson
BK Kaskad
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 15:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Michael Bengtson
Team Edsbacka BC
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Michael Gustafsson
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Michael Schefström
Vingåkers BK
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Mikael Albertsson
Sandvikens IF
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Mikael Forsgren
IFK Sala
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00
Mikael Göransson
BK Triss
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00 (R)
Mikael Hedqvist
Rigel BK/BENAB
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Mikael Jansson
BK Glam
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Torsdagen den 24 maj 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Mikael Jansson
Sandvikens AIK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Mikael Johansson
BK Hammarslaget
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Mikael Jonsson
BK Skinnsberg
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Mikael Kanold
Sundbybergs IK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 10:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Mikael Olsson
BK Glam
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Mikael Svedberg
IFK Sala
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00
Monica Barrsäter
BK Skinnsberg
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
My Olsson
BK Merci
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Nicklas Odbert
BK Nobel
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Nicklas Pettersson
BK Scheele
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Niclas Lundquist
Västerås SK BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Niclas Öhrn
NBC Gullmarsplan BC
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Niklas Awén
Ludvika BK
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Måndagen den 4 juni 15:00 KONTANT BETALNING! (R)
Niklas Bärehag
BK Scheele
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Niklas Idås
SS Bowlaren
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Niklas Karlsson
Team Baltzar BC
Köping 2011-2012 Måndagen den 30 april 10:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Niklas Wallgren
Örta IF (n)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Ola Andersson
BK Frisk
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Ola Andersson
Västanfors BK (n)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Olle Eriksson
AIK
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Olle Eurén
BK Triss
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Olle Wallin
Bålsta BC
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Oskar Almroth
AIK
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Ove Gärdehall
BK Fermé
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Ove Söderlund
BK Norden
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Pajo Vujic
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Bellevue Söndagen den 11 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Patrick Bohm
Team Baltzar BC
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Patrik Alverhag
IKW/Köping BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Patrik Andersson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Patrik Goldberg
IK Makkabi
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Patrik Lillsmeds
Västerås SK BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Patrik Lindquist
BK Raa
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Patrik Lundqvist
Katrineholms AIK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Per Danielsson
BK Skinnsberg
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Per Graff
BK Glam
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Per Hallström
BK Frisk
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Per Jansson
Västerås SK BK
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Per Johansson
Team Baltzar BC
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 15:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Måndagen den 30 april 10:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Per Löf
SS Bowlaren
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Per Olof Ekman
Farsta Bowlingklubb
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Per Olof Myckelberg
BK Triss
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Per-Olof Bergius
BK Frisk
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 26 april 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Peter Akej
Bålsta BC
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Peter Flärvall
Älvsjöhook BK (n)
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Peter Hagsten
DN-Expressens IF
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Peter Jenestam
BK Norden
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Peter Johansson
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Lördagen den 10 december 14:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Peter Mörk
BK Asterix (n)
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Peter Sandberg
Uppsala BC 90
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Peter Snibb
BK Granen
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00 (R)
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Peter Westin
BK Jösse
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Petri Roininen
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Pierre Kadin
Märsta BK
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Pontus Bergman
Västerås SK BK
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Pontus Jakobsson
BK Skinnsberg
Fagersta Fredagen den 20 januari 10:00
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 16:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Rasmus Sjöberg
BK Zenit
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Sala 2011-12 Måndagen den 20 februari 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Rickard Winblad
Täby BwK
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Rikard Persson
Volvo FK
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Rikard Sjölund
Västerås SK BK
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Robert Fredblad
BK Amiki
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Robert Lindberg
BK Loket
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Robert Myrén
BK Ax
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30
Robert Säfström
Team Baltzar BC
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Robin Forsvall
Rigel BK/BENAB
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Robin Hast
BC Cobbers
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Robin Sundberg
Stureby BK
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START
Roger Bertilsson
IKW/Köping BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Roger Hedqvist
BK Zenit
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30 (R)
Roger Jonsson
Team Baltzar BC
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Roger Ståhl
BK Granen
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Roland Nilsson
BK Nobel
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Roland Ström
Älvsjöhook BK (n)
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Rolf Jäderdal
Hammarby IF BF
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 10:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Ronnie Laakso
BK Norden
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren SISTA Semifinalen Lördagen den 9 juni 17:30
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Sabina Nilsson
Team Baltzar BC
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Sami Jämsä
BK Fermé
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Måndagen den 4 juni 15:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Sara Willforss
BK Stjärnan
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Sebastian Andersson
Täby BwK
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sebastian Blomsten
Sandvikens AIK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Sebastian Ekedahl
Stureby BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING
Sebastian Eriksson
BK Brio
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sebastian Gustavsson
IK Sleipner
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00 (R)
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Sebastian Hedström
BK High Five (n)
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Sebastian Larsson Kuusisto
BK Trix
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Sebastian Thörne
BK Force
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Seppo Korpela
IKW/Köping BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Simon Ivarsson
Katrineholms AIK
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Simon Nilsson
BK Nobel
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Simon Opasic
IKW/Köping BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 17:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Siri Karlenius
BK Agda
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Staffan Wihlborg
BwK Ankaret
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Stefan Berg
BK Scheele
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Stefan Bonell
BwK Ankaret
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Stefan Göransson
Domnarvets BS
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Stefan Jansson
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Stefan Jansson
BwK Ankaret
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Stefan Löfström
Vendelsö BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Onsdagen den 16 maj 19:00 SISTA START (R)
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Stefan Nilsson
BK Nobel
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren SISTA Semifinalen Lördagen den 9 juni 17:30
Stefan Snarberg
LC 17 BK Kristinehamn
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Stefan Svensson
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Stefan Thyni
Västerås SK BK
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Stefan Yngström
Team Enköping BK
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Stig Harju
BK Norden
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Stig-Erik Steen
BK Frisk
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Susanna Kiiskinen
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Susanne Gustafsson
BK Agda
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Sven-Erik Hansson
BK Frisk
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Sven-Gunnar Hedman
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Sven-Olov Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Sala 2011-12 Söndagen den 11 mars 14:00
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Terese Jonsson
Sandvikens AIK BK
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Thomas Blomberg
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 14:00
Thomas Evaldsson
IKW/Köping BK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Thomas Fredriksson
BK Skinnsberg
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 18 januari 19:00 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 11:00 KONTANT BETALNING
Thomas Gehlin
IFK Sala
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Thomas Grankvist
LC 17 BK Kristinehamn
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Thomas Höglund
BK Norden
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Tisdagen den 27 mars 18:30 (R)
Thomas Larsson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Thomas Park Karlsson
Västerås SK BK
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30 (R)
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren SISTA Semifinalen Lördagen den 9 juni 17:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Thomas Åhlén
Team Sollentuna
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Timmy Andreasson
Sundbybergs IK
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Fagersta Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Tobias Ekström
BK Mjölby Bowling
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Tobias Hällman
Västerås SK BK
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00
Tobias Johansson
Sandvikens AIK BK
Fagersta Onsdagen den 4 januari 18:00
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Tobias Karlsson
BK Ax
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00 (R)
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Fagersta Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Sala 2011-12 Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 10:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Köping 2011-2012 Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tobias Wärskog
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 29 november 19:30
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00 (R)
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00
Tom Thomsen
LC 17 BK Kristinehamn
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Tomas Hernvall
Åkeshovs BK
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Tomas Johansson
BK Triss
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 12:30
Tomas Karlsson
Västerås SK BK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 12:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Fredagen den 25 maj 19:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Tomas Lind
BK Ax
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Tomas Norgren
Ludvika BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00 (R)
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 20:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 24 maj 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Tomas Ruotsalainen
BK Fermé
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30 (R)
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Tomas Stjärnek
Stureby BK
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 12:30 KONTANT BETALNING
Tomas Storm
BK Fermé
Bellevue Söndagen den 4 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 18 mars 13:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 15:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Tomas Wikberg
Bålsta BC
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Måndagen den 14 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Tommy Jonsson
Etuna Bowlingklubb
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 19 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 14:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Tommy Lundh
Team Baltzar BC
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Tommy Myrberg
BK Norden
Bellevue Lördagen den 10 december 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 09:30
Sala 2011-12 Måndagen den 13 februari 18:30
Tommy Nilsson
Sollentuna BwK
Bellevue Fredagen den 9 december 13:30
Tommy Ström
BC Pegasus
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Tommy Wendel
Stureby BK
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 10:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 15:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 15 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Tommy Zander
BK Nobel
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Tony Eklund
IKW/Köping BK
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Fagersta Fredagen den 3 februari 16:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00 (R)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 17:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Tony Stange
IKW/Köping BK
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 10 mars 13:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 16:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Torbjörn Persson
Idre SK (n)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!!
Tord Andersson
Lusaskens BK (n)
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Tord Sjöberg
BK Rättvik
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Torgny Johansson
BK Skinnsberg
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Torsdagen den 2 februari 19:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Torgny Sundkvist
BK Trix
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Sala 2011-12 Söndagen den 25 mars 18:30
Torleif Norrvik
BK 66
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Torsten Gustavsson
BwK Ankaret
Fagersta Onsdagen den 1 februari 16:00
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Trond Sverkmo
IKW/Köping BK
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30
Sala 2011-12 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Sala 2011-12 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Tisdagen den 29 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Fredagen den 1 juni 17:00 KONTANT BETALNING! (R)
Ulf Bergkvist
BK Scheele
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Köping 2011-2012 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Ulf Berglund
BK Triss
Bellevue Onsdagen den 30 november 19:30
Bellevue Torsdagen den 8 december 19:30 (R)
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 3 mars 13:30
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 18:30 (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 29 april 14:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Lördagen den 26 maj 10:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Lördagen den 2 juni 10:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 19:00
Ulf Eriksson
BK Triss
Bellevue Tisdagen den 13 december 19:30
Bellevue Fredagen den 16 december 13:30 (R)
Fagersta Tisdagen den 31 januari 19:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 28 april 16:00 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Ulf Jansson
Täby BwK
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING
Ulf Jansten
BK Frisk
Fagersta Onsdagen den 11 januari 19:00
Fagersta Onsdagen den 1 februari 19:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Sala 2011-12 Fredagen den 30 mars 17:00 (R)
Ulf Stenmark
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Ulrika Jansson
Ludvika BK
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00 (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Fagersta Tisdagen den 27 december 17:00
Fagersta Onsdagen den 28 december 17:00 (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00
Sala 2011-12 Finalsteg 1.1 - Plats 17-30 + 2 från turbo
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 14:30 KONTANT BETALNING
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 15:00
Ulrika Laakso
BK Norden
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Urban Andersson
Bålsta BC
Köping 2011-2012 Torsdagen den 10 maj 18:30 KONTANT BETALNING
Veronica Ohlson
BK Atom
Bellevue Lördagen den 17 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 24 maj 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 13:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Vesa Rontti
IKW/Köping BK
Bellevue Onsdagen den 14 december 19:30
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Måndagen den 23 januari 19:00
Sala 2011-12 Måndagen den 12 mars 18:30
Köping 2011-2012 Torsdagen den 3 maj 19:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Söndagen den 27 maj 13:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Aros Fun House Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Aros Fun House Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Aros Fun House Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Fredagen den 8 juni 16:30
Viktor Danielsson
IKW/Köping BK
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30
Bellevue Lördagen den 17 december 14:00 OBS! SISTA START (R)
Bellevue Finalsteg 1 - Plats 1-30 samt 2 från turbo
Bellevue Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Bellevue Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Fagersta Torsdagen den 2 februari 16:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START (R)
Sala 2011-12 Onsdagen den 28 mars 18:30
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING
Viktor Ryberg
Domnarvets BS
Fagersta Torsdagen den 26 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Weine Ohlson
BK Triss
Bellevue Lördagen den 3 december 10:00
Fagersta Söndagen den 15 januari 10:00
Fagersta Lördagen den 4 februari 13:00 (R)
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Fagersta Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sala 2011-12 Söndagen den 26 februari 12:00
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 10:00 (R)
Köping 2011-2012 Tisdagen den 1 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 12:00 KONTANT BETALNING (R)
Köping 2011-2012 Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Köping 2011-2012 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Aros Fun House Torsdagen den 24 maj 17:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Finalsteg 1.1 - Plats 17-32
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 4 - Spelare 1-3 från steg 3
Semifinal i Västmanlands-touren Finalsteg 5 - Spelare 1-2 från steg 4
Winn Johansson
Lusaskens BK (n)
Bellevue Tisdagen den 6 december 19:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 16:30
Fagersta Lördagen den 4 februari 20:00 SISTA START (R)
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 13:30
Sala 2011-12 Lördagen den 31 mars 17:00 OBS! SISTA START OBS!! (R)
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 13:30 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Söndagen den 13 maj 17:00 KONTANT BETALNING (R)
Yngve Bengtsson
IKW/Köping BK
Bellevue Söndagen den 11 december 14:00
Fagersta Onsdagen den 25 januari 19:00
Fagersta Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Fagersta Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Sala 2011-12 Måndagen den 26 mars 15:00
Köping 2011-2012 Söndagen den 6 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Tisdagen den 8 maj 19:00 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 16:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Tisdagen den 5 juni 19:00 KONTANT BETALNING! SISTA START (R)
Aros Fun House Finalsteg 1.2 - Plats 1-16
Semifinal i Västmanlands-touren Semifinal Lördagen den 9 juni 10:00
Yvonne Nyman
Fagersta Pensionärsbowlare förening (h)
Fagersta Söndagen den 22 januari 13:30
Fagersta Fredagen den 3 februari 19:00 (R)
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Bellevue Torsdagen den 1 december 19:30
Bellevue Torsdagen den 15 december 19:30 (R)
Fagersta Söndagen den 29 januari 10:00
Fagersta Söndagen den 29 januari 13:30 (R)
Sala 2011-12 Söndagen den 4 mars 10:00
Köping 2011-2012 Lördagen den 5 maj 11:00 KONTANT BETALNING
Köping 2011-2012 Lördagen den 12 maj 08:30 KONTANT BETALNING (R)
Aros Fun House Torsdagen den 31 maj 18:00 KONTANT BETALNING!
Aros Fun House Söndagen den 3 juni 16:00 KONTANT BETALNING! (R)
Semifinal i Västmanlands-touren SISTA Semifinalen Lördagen den 9 juni 17:30

TOTALT: 440 SPELARE